za MAČKA je Vodnjak Samodejno Ljubljenčka Psa Pitne Skledo Pipa s Filtrom 95 Oz Pregleden Vodo Posodo Težo F

Kategorija: Izdelki Za Hišne Živali

• Min Izhod: 50 g
  • Material: Plastični
  • Vir Napajanja: Drugo
  • Max Izhodna: Drugo
  • Z Razpršilnik Vode: Da,
  • Nastavitev Časa: No
  • Vrsta: mačke
  • LCD zaslon: No
  • Je Pametno Napravo: no

OOTDTY

popolnoma nova in visoke kakovosti

Gravity Razpršilnik Vode: Samodejno replenishes vode, brez električne energije je potrebno, 2.8 L, velika zmogljivost, brezskrbno gredo ven, kot nalašč za hišne starši, zaseden načina življenja.

Vzdržljiv Design: iz varne plastičnih materialov.Težo pet napajalni funkcije ABS zgornji pokrov in osnove in pregleden hrano za HIŠNE živali,-skladiščenje , ki omogoča enostavno preverite ravni na prvi pogled.

Datoteke Optični Filter Bombaž: Visoko gostoto filter, visoko prepustnost vode, filter nečistoč med vlakna, varen za uporabo.

Enostavno Čiščenje: odstrani deli in širok usta design omogoča enostaven dostop do učinkovito čiščenje vseh različnih komponent, znotraj in zunaj.Priporočamo za pranje enkrat na teden.

Dimenzije: Približno 11.8" x 9" (LxH), tehta 1.6 funtov.Majhne hišne waterer uporablja težo, da bi zagotovil usklajen ponudbe za Sveže pitne vode.za IDEALEN za eno ali več domače družine.

Specifikacije:

Material: Plastika

Barva: Zelena/za

Velikost: Cca.300x150x234mm/11.81x5.91x9.21in

Teža: Pribl.725g

Vode za polnjenje Rezervoarja: 2.8 L/95oz

Paket Vključuje:

1 Kos za MAČKA Vodnjak (Zelena/za Sivo)

Opomba:

1.Prosimo, dovolite 0-1cm napak zaradi ročnega merjenja.pls poskrbite, da boste ne moti, preden boste ponudbo.

2.Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.Hvala!