Inkubator Obračanja Brooder Za Kmetije Avtomatski Popolnoma Digitalni Živali, Jajca Valilnica Jajce Pralni 6 Temp

Kategorija: Izdelki Za Hišne Živali

• Vrsta: Živali Na Kmetiji
  • Material: Plastični
  • Živali Na Kmetiji Vrsta: Piščanec

Samodejno Valilnica Brooder Inkubator V Celoti Temp Jajce 6 Pralni Nadzora Obračanja Za Digitalno Jajc Živali Na Kmetiji

* Popolnoma pregleden toplote ohranjanje kritje, lahko opazovali razvoj in spremembe jajc v vseh smereh.

* Ventilator tipa enotne temperature, ventilatorja, temperatura je bolj enotna.

* Prihaja s šifrirano pene inkubator, in zaslon je izdolbel, ki je primeren za opazovanje v vsakem trenutku, medtem ko vodenje toplo.

* Neodvisni vbrizgavanje vode vrata design na strani, ni potrebno odpreti pokrov, če želite dodati vodo kadarkoli.

* Širok obseg uporabe: arc-oblikovan reža za dizajn, primerna za pritrditev jajca različnih velikosti.Naš inkubator je primerna za valilna vse vrste kokoši, race, prepelica, gosi, ptice in golobe.Uporablja se lahko za kmetijstvo, domačo rabo, izobraževalne dejavnosti, laboratorijsko nastavitve, biologije razredov, itd.

Specifikacija:

Ime: Inkubator

Material: ABS smole

Tip: samodejno jajce struženje

Moč: 15W

Nazivna napetost: DC 12V

Število jajc, ki lahko dajo: 6Pcs

Velikost: 21.5*21.5*19 CM

Barva: oranžna

Napetost :EU Plug - 220V / NAS Plug - 110V

Pakiranje vključeni:

1 x Inkubator

Opomba:

1. Prosimo, dovolite 1-3cm (za 0,4-1.18") razlika zaradi ročnega merjenja in rahlo spremembo barve zaradi različnih nastavitev zaslona.

2. Zaradi svetlobo in zaslon razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike.Prosimo za razumevanje.

v>

* Ventilator tipa enotne temperature, ventilatorja, temperatura je bolj enotna.

Specifikacija:

Ime: Inkubator