1 NASTAVITE ID Značko Imetnik S Posnetka Značko Koluti Zložljive Težka Jasno Id Kartico sim Zložljive Navpično Id Imetnik Vrvica za opaljivanje tega

Kategorija: Desk Dodatkov In Organizator

Vsestranski: Naše zložljive značko posnetke, ki so primerna za uporabo pri vseh vrstah študentske kartice, članske izkaznice, zaposlenih kartice, značke in druge pomožne uporabo.

Visoka Kakovost: To Carabiner Značko Kolutu je izdelan iz visoko kakovostne plastike, zelo občutljivo.

Naše značko kolutu nazaj in spredaj so enake barve, bolj lepa.Lepe videz modela, da ste bolj bleščečo.

Ti zložljive obeski za ključe so odlične izdelave, edinstven dizajn, varno uporabo, dovolj elastičnost in močno vrv, ki je odlično darilo za študente in sodelavce in lahko podpira dnevno študij, delo in življenje.

Ključne extender zložljive lahko priključite v pasu obroč ali pritrjeno na pasu za hlače, kar je veliko hitreje, kot ste vzeli ven značko ali vrvice iz žepa, in je lahko tudi enostavno povezljiv / odstranili, kot je potrebno.

Barva:črna+pregleden

Material:plastika

Vsebina Paketa:

12 x ID kartico sim

12 x Carabiner Značko Kolutu

Samo zgoraj paket vsebine, drugi izdelki niso vključeni.

Opomba: Lučka za razmislek in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.