Majohn Q1 Mini Les/Akril Pregleden Žepne Velikosti Sliki Nalivno Pero, Iridij EF/F/M Nib Prenosni Črnilo, Pero za Pisanje Darilni Set

• Embalaža: darilni škatli
  • Pisanje Točke: 0.7 mm
  • Posebno Vlogo: Pisanje
  • Nib Materiala: Iraurita
  • Nib Tip: Standard Tip
  • Nalivno Pero je Nasvet Materiala: Zlato
  • Vrsta: Nalivno Pero
  • Material: Kovine
  • Številka Modela: majohn Q1

Funkcija:

1. Mini-žepne velikost, enostaven za prevoz; Mini kompaktna zasnova omogoča pero nežna in ljubka, tako kot zaklad v dlani.Težko je dati dol.Kamorkoli greste, ponesite ga.

2. Pero telesa, izdelan iz visoko kakovostnih akril, je pokazala, barvit vzorec, ki je zelo lep in trajen; 35# iridium neporozni dveh odtenkih nalivna peresa , bi vam popoln pisanje izkušnje, enakomerno in gladko.

3. Majhna in lepa sliki nalivno pero z veliko črnila zmogljivosti, kar vam prihrani dragocen čas, enostaven za uporabo na poti.

4. Popolnoma pregleden edinstveno obliko cevi: Uporaba različnih barv, črnila, da bi dobili različne lepo pokrajino.

5. Najboljše za potovanja in vsakdanje življenje: zabeležite svoje misli ali občutke, kjerkoli, kadarkoli.

Nib:

Extra Fine (Original, O za 0,38 mm);

Fina Konica (Original, Približno 0,5 mm);

Srednje Nib (Ne Original, Srebro, O 0.7 mm)

Specifikacija:

Blagovna Znamka: Majohn

Nib:EF/F/M Nib

Dolžina s Skp: 112mm

Dolžina brez Skp: 98mm

Premer:20 mm

Neto teža:36 g

Material: Akril/Les

Skp: vijačni

Črnila za polnjenje: oči kapalko, polnjenje, tip

Paket Vključuje: 1pcs z originalno škatlo in Oko Kapalko(uporabo za zapolnitev črnilo).

Opomba:

1. To je res zelo majhen, mini pero.Tako kot šminka.

2. slike, ki so predmet barvno temperaturo fotografirate in drugih dejavnikov, ki jih ne bo popolnoma enako kot fizično.

3. Kot vsi vemo, različnih računalnikih prikaz barv na različne načine, dejansko projekta barve se lahko nekoliko razlikuje od naslednjo sliko.

4. Zaradi svojih naravnih lastnosti, vsako pero je tekstura in barva se bo drugačen, in z uporabo frekvenco, barvo peresa bo še naprej spreminjajo, iz katere boste dobili veliko veselje.

5. Čeprav je les kakovosten, se boji vode, izpostavljenost soncu, prekomerno sušenje, alkohol in druga organska topila, zato prosimo, da ga hranite na varnem mestu med uporabo, in bodite pozorni na dnevni vzdrževanje.Ponavadi lahko uporabite naravnega lesa olje ali oljčno olje za vzdrževanje, da se prepreči pokanje lesa.

O Nas:

1. Smo strokovno pero trgovina, lahko tudi našli druge veliko pisala v moji trgovini.

2. Vedno smo si prizadeva za odličnost, inovativnost, kakovost izdelkov in visokih standardov storitev za stranke.Če imate kakršno koli vprašanje ali vprašanja, vas prosimo, da nas kontaktirate prvi, bomo aktivne ukrepe, da pomaga rešiti problem.Hvala.

3. Mi ladja v roku 72 ur po tem, ko prejmemo vaše plačilo.Včasih parceli se lahko odloži zaradi Carinskih pregledov.Vaše razumevanje in potrpljenje bo zelo cenjeno.