I-Tip Ultra Dolge Črne Polobli Dviganje Teleskopsko Podporo Dome Kamera Stropni nosilec Vesa Razširitev Palico 75-150 CM 100-200 CM

Kategorija: Varnost In Zaščita

• Premer cevi: 35/28 mm,
  • Blagovna Znamka: OwlCat
  • Številka Modela: I3528DOME-adj

Ime izdelka: 75-150 cm/100-200 cm Super Dolgo Nosilec I-vrsta Zaslona hemispheric nosilec skrite vrstice za Hikvision Dahua dome kamera podrazredi teleskopski podaljšek palica Aluminij zlitine črna

Material: aluminij zlitine

Barva: črna

Za cevi premera: 35/28 mm,

Zunanji cevi: 35mm

Notranje cevi: 28mm

Polkrožno disk premer: 130 mm

Osnove premer: 120 mm

Način namestitve: stropne, dviganje, podrazredi

Primerno okolje: zunanji, notranji

Dolžina izbirno: 75-150 cm/100-200 cm za neobvezno.Prijazno nasveti: Če imate kakršna koli povpraševanja po 20-40 cm/30-60 cm/40-80 cm/60-120 cm vesa, prosim, da me kontaktirate neposredno.

Podpira universal prilagoditev, aluminij zlitine material za površinsko barvanje zdravljenje, preprečevanje korozije in preprečevanje rjavenja, vzdržljivost, visoka kompatibilnost in podporo za HIKVISION Dahua fotoaparat.

Toplo poziv: Fotoaparat ni vključena v paket.

Omejitev odgovornosti: velikost je ročno izmerjene z roko, in je morda prišlo do napake 1-3 MM.

Paket Vključuje:

1pcs fotoaparat nosilec ( Opomba: Fotoaparat se ne vključi)

O Plačilu:

Sprejemamo plačila iz Drustvozacplj.si sprejeti Depozitni/ Kreditna kartica/ / Denarja Booker !kot so Visa,WebMoney (v nadaljevanju WM), TT nakazila, Paypal, Western Union, Qiwi denarnice, Brazilija Boleto in tako naprej.

O Shippment:

1 Mi ladja v Alixpress registrirani naslov SAMO.

2 Bomo poskrbeli za blago z vami v roku 1 do 3 delovnih dni nomally.Prosimo, preverite sledenje podatkov na spletni strani: www.17track.net.Please upoštevajte, bo trajalo 2 do 5 dni pred sledenje podatkov si lahko ogledate na spletu.

3 prevozni stroški ne vključujejo nobenih uvoznih davkov,in kupci, ki so odgovorni za carine.

Mi ne bo odgovoren za svoje uvoz davčnih/carinskih dajatev ali katere koli druge carinske dajatve.

4 ne Bomo zagotovili čas dostave na vse mednarodne pošiljke zaradi razlik v carinski obračun

5 Za DHL hitro dostavo,če vaša poštna številka/mesto so ODDALJENE zemljišč DHL za dostavo območju,kontaktirali vas, da dodatno plačati za DALJINSKO TAKSE(35USD), v nasprotnem primeru imamo pravice, da izberejo drug podoben dostavo način, kot EMS.

O Vrnete/Povračila:

1 Prosimo, da nas kontaktirate, če vaš imajo kakršne koli težave ali potrebujete kakršno koli pomoč o vašem naročilu,vam Bomo z veseljem storitev, ki jo v 7/24 čas,hvala.

2 nudimo 12 mesečno proizvodnji garancija za glavni izdelek popravila in tech podpira, razen dodatki.

Vse vrnete-blago MORA BITI v ORIGINALNI paket brez nedelujočo za preprodajal, če je pokvarjen, zaradi vašega povratka, bomo morali prositi za odškodnino.Vrnitev stroške plača kupec.

Za polno nadomestilo, prosimo, pošljite polni paket nazaj(vključno z vsemi dodatki);

Za popravilo ali zamenjavo, prosimo, da pošljete le izdelek, brez dodatkov.V vsakem primeru vas prosimo, poskrbite, da parcel ter pakiranje.

3 Če so elementi, ki so poškodovana, izgubljena, ko so se vrnili,bo kupec je odgovoren za takšne škode ali izgube.

4 ne Bomo povračilo stroškov prevoza za zavrnjene pošiljke

5 Prosim, ne odprete spora pred kakršno koli sporočilo, če ste nezadovoljni z našimi izdelki ali storitve, da ni nobene pomoči za vas in za nas, bomo rešili vaš problem ASAP po zaslužiti vaš zahtevajo, vljudno prosim razumeti, najlepša hvala!

O Povratnih informacij:

1 Vaše zadovoljstvo je naša največja udobja, smo vedno pričakovali ki služijo za vas!

2 komentar in predlog je zelo pomembno za naše trgovine.Prosimo, vzemite si minuto in pustite 5 zvezdic pozitivne povratne informacije s podrobnimi Prodajo Oceno 5.

Vseh 5 zvezdic pozitivne povratne informacije/mnenj kupcev lahko uživali še 1 mesec garancije in prednostnih storitev.

3 Prosim ne mečite 1-3 zvezde slabe povratne informacije/reviews simplely.Da je NEUPORABNA za reševanje vašega problema .

Če niste zadovoljni z našimi izdelki, Prosimo, da nam daje priložnost, da jih bomo poskušali naše najboljše za vas.Hvala za vaše prijazno razumeti vnaprej.