10 Kos Pregleden Pero Polje Posode Škatel Parcelo Single Display (En Zaslon Primeru Imetnik

Kategorija: Desk Dodatkov In Organizator

• feature8: kemični svinčnik primeru
  • feature10: pero šatulji
  • Feature1: torbica pen
  • Feature4: pero prikaz primera
  • feature6: pero posode
  • feature9: Pero, Držalo
  • Feature2: Torbice za
  • Feature3: pero shranjevanje primera cev
  • feature7: pero darilni embalaži polje
  • Feature5: pero embalaža polje

Opis

H exagonal torbica Pen je elegantna in minimalistična, ki vam omogoča, da enostavno videli vsebino v notranjosti.Z ločljivih konča in utori za stalnost, ponuja udobje in praktičnost.Lepe izdelave zagotavlja gladko in udobno oprijem brez ostrih robov.

Značilnosti

-Barve:Kot Prikazano

-Material:Akril

-Velikost:15.10X2.40X2.40 cm/5.93X0.94X0.94in

- Iz akrilnega materiala, torbica pen bolj stabilen in pokrov ni enostavno, da ublažijo.

- Lahek in prenosen, kot nalašč za prikazovanje vaše lepe peresa, ga lahko shranite vaše peresa dobro in bi se izognili izgubi svojega peresa.

- Pero posoda je primerna za pero darilni embalaži, ga je mogoče uporabiti za obred, rojstni dan, podelitev nagrad, in tako naprej.

- Majhno prozorno pero posodo, bo vaše peresa več prestižnih in modi, lahko bi ti premišljen darila za sošolci, prijatelji, družinskimi člani in ljubitelji.

- Naše torbice so primerne za rojstni dan darila, spominske nagrade, poslovne dejavnosti, obletnice, praznovanja, sejmi, praznovanja in druge prizore.

10 x Šesterokotni torbice