SK6812 WS2812 3535 S obliko, vrsto Naslovljive LED trak 5 mm širina PCB 60LED/M RGB barvno DC12V LED Trak IP30, ki niso watgerproof

Kategorija: Lights & Razsvetljavo

• Led Število/M: 60LED
  • Številka Modela: WS2812B/SK6812
  • Vir Napajanja: DC
  • Trak tip: SMD
  • Priložnosti: Dnevna Soba
  • Proizvodnja Električne Energije: STIKALO
  • Postavka Vrsta: Trak
  • LED Čip Znamka: Epistar
  • Specifikacije (svetlobe kroglice / m): Drugo
  • LED Čip Model: Drugo
  • nepremočljiva: No
  • Certificiranje: ce, CCC, ROHS
  • Color Temp(K): Sanje Barve
  • Blagovna Znamka: TiaoChongYi
  • Poraba energije (W/m): 11.52 W/m
  • Življenska Doba (ur).: 50000
  • Napetost: Other

SK6812 3535 S obliko, vrsto Naslovljive LED trak 5 mm širina 60LED/M RGB barvno DC12V IP30-ne nepremočljiva

OPIS

Opomba:

:Ta izdelek je podoben WS2812B protokola, in veliko koda je na voljo za Arduino in drugih platformah.In lahko nadzira WS2811/WS2812B 5 V krmilnik.

Specifikacije:

1) PCB širina :5mm

2) Oddajajo Barva: sanje, magic color

3) Varovanje: NE Nepremočljiva IP30

4) Delovna Napetost: 12V DC

5) LED Količina: 60eds / m

6) zorni kot: 120 ° ~ 140 °

7) Delovna Temperatura: -20 ° c do 50 °

8) 350-450mcd/led

9) Moč: max 12W/meter,

10) Barvna Temperatura: 500-7500K

Uporaba:

1), ki je Idealen za okrasitev stavbe opisuje, pokrajina osvetlitev, zabaviščni teme,

2) Praznik svetlobe, kiparstvo, dekorativna slika, aktivno znaki, prikaže, trgovina windows

3) In storefronts, bar, nočni klub, ulica, pločnik, deck, park, verandi, stopnic, ograj, strop, ali dovoz.

Paket Vključuje:

1-5M SK6812 3535 - 60LED / m, LED trakovi.

ZADOVOLJSTVO STRANK

Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, če imate kakršnakoli vprašanja ali skrbi, pred ali po nakupu.Zavezujemo se, da bomo vaše 100% zadovoljstvo.PLAČILO

Sprejemamo samo plačila preko Paypal računa.

Po uspešni dražbi ali dokončanje Kupi Zdaj nakup, imate lahko popolno plačilo preko PAYPAL takoj.

DOSTAVA

Postavka bo poslana z letalsko pošto v roku 48 ur po prejemu popolnega plačila prejeta.

Bomo ladja vaše paket prek mednarodnega standarda ravno dostava v Hong Kongu Post

Številko za sledenje ni na voljo.Če si upamo to dosegli, boste dobili številko za sledenje, da bo stroške US$2.5

POLITIKA VRAČANJA

100% Donosnosti, - Garancijo v 30 dneh

Vaše zadovoljstvo je za nas zelo pomemben.Sprejemamo vrne za exchange ali vračilo kupnine v roku 30 dni od elementov dostave.

Izdelki morajo biti v svoje prvotno stanje, ne nosite, ali spremenjeni.Ne bomo povračilo povratni prevoz.

Vse kupnine, vam bomo poslali obvestilo preko ebay-a za preklic transakcije in nadomestila, da ga na enkrat po tem, ko ste sprejeli odpovedi.

Če menimo, da je politika vračanja je zlorabljajo pridržujemo si pravico, da zavrne vsako izmenjavo.POVRATNE informacije

Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša podjetja je razvoj, smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.Hvala!