Bele Čipke Trak Mini Obleka Ženske Poletje Visoko Pasu Brez Rokavov Backless Svoboden Elegantno Seksi Kratke Stranke Obleke Vestido Clubwear

Kategorija: Slikarstvo Peresa

• Fit Tip: Regulai Fit
  • Sestava Materiala: Naravna vlakna
  • Vzorec Tipa: Trdna
  • Zapiranje Tip: Beloprsi Singl
  • Rokav Dolžina(cm): Brez rokavov
  • Starost: Starosti 35-45 Let
  • Profil Tip: H
  • Storitev: debelo/dropshipping
  • Kraj Izvora: Kitajske (Celinska)
  • Pleteni Pulover Obleko Ženske: Ženske Zimske Obleke Bodycon
  • Številka Modela: Ženske Obleke
  • seksi maxi midi obleko: y2k obleke za ženske 2022 vestido
  • Sezona: Poletje
  • Datum Izdaje: Pozimi 2022
  • Sexy Klub Nositi Obleko vestidos: Jeseni Stranka Obleko vestidos
  • vestidos de mujer priložnostne: haljo femme obleka ženske
  • večerne obleke vestido: belo obleko vestido
  • Silhueta: A-LINIJE
  • Izrez: O-Vratu
  • Pasu: Naravni Dejavniki
  • Material: Poliester
  • Slog: Priložnostne
  • plus velikost ženske oblačila obleko vestido: Dolg Rokav Ruched Bodycon Obleka Ženske
  • vestido longo obleka ženske: ženske obleke roupas femininas
  • Obleke Za Ženske 2022: vestidos de fiesta obleke
  • vestidos obleko: vestido obleke za ženske 2022
  • ženske obleke haljo vestido: ženske obleke vestido feminino
  • Bodycon Obleka Ženske: vestido cvetlični obleka ženske
  • Obleka Ženske Seksi Backless Bela: Elegantna Kratka Mini Stranke Obleke
  • Elastičnost: Visoko Strecth
  • Vrsta: Redni
  • Dekoracijo: NOBEN
  • Spol: Ženske
  • Dolžina Obleke: Kolena-Dolžina
  • Rokav Slog: Redni
  • črna obleka ženske vestido: stranka obleko ženske vestido
  • Vrsta Tkanine: Poliester

Ženske Visoka Vitka Krasijo Bleščica Podrobno Skladu Sežgati Vroče Hlače Moda Hlače

【Oko-lov Modela,】: Featuring omamljanje V-izrez in čipke, kontrast, šivanje, ta obleka je zasnovan tako laskati, v resnici je slika in daje elegantno silhueto.

【Shujševalni Učinek】: opremljen steznik in pasu ustvariti hujšanje in grelni učinek, medtem ko nabrano krilo doda pridih prefinjenosti.

【Razkošno Materiala】: obleka je izdelan iz razkošno mešanica bombaža in elastana zagotavlja udobje in prilagodljivost.

【Žensko Podrobno】: čipke podrobno vzdolž izrez in hemline zagotoviti dodatno ženskosti in romance.

【Vsestranski】: na Voljo v različnih velikostih, to obleko je kot nalašč za vse .

Opis Izdelka:

Ta lepe Ženske Seksi Proti-Vrat Čipke, Kontrast, Šivanje, Slim Fit Obleko je oko-lov dodatek za vsako omaro.Featuring omamljanje V-izrez in čipke, kontrast, šivanje, ta obleka je zasnovan tako laskati, v resnici je slika in daje elegantno silhueto.

Opremljen steznik in pasu ustvariti hujšanje in grelni učinek, medtem ko nabrano krilo doda pridih prefinjenosti.

Obleka je izdelan iz razkošno mešanica bombaža in elastana zagotavlja udobje in prilagodljivost.

Čipke podrobno vzdolž izrez in hemline zagotoviti dodatno ženskosti in romance.

Na voljo v različnih velikostih, to obleko je kot nalašč za vse .

Ali vam je vključenih v formalno večerjo ali pa samo uživajo ponoči ven na mesto, ta obleka je prepričan, da se boste počutili, lepa in samozavestna.S svojo klasično obliko in moderno , ta obleka je prepričan, da postane posrednik za v vaš omaro.Velikost Prsi Pasu Hip Dolžine S 64cm/25.20" 59 cm/23.23" 72 cm/28.35" 64.5 cm/25.39" M 68 cm/26.77" 63 cm/24.80" 76 cm/29.92" 66 cm/25.98" L 72 cm/28.35" 67 cm > /26.38" 80 cm/31.50" 67.5 cm/26.57" Velikost:S Prsi:64cm/25.20" Pas:59 cm/23.23" Hip:72 cm/28.35" Dolžina:64.5 cm/25.39" Velikost:M Bankrot:68 cm/26.77" Pas:63 cm/24.80" Hip:76 cm/29.92" Dolžina:66 cm/25.98" Velikost:L Bankrot:72 cm/28.35" Pas:67 cm > /26.38" Hip:80 cm/31.50" Dolžina:67.5 cm/26.57"