Najlon Trak za Fitbit Versa3 Lite Obratno 2 band Pametno gledati replacment Watchbands correa Zanke Zapestnica Fitbit Obratno 3 Smislu band

Kategorija: Ure

• Band Material Tip: najlon
  • Zaponko Tip: milanese zanke sponko
  • Stanje: Novo z oznakami
  • Blagovna Znamka: RCAT
  • Dolžina Pasu: 22 cm
  • Postavka Vrsta: Watchbands
  • Številka Modela: za milanese zanke Fitbit Obratno 2 band

Opis

Najlon Trak Za Fitbit Obratno 3 2 Smislu Lite Pasu Nastavljiva Dihanje Šport Manšeta Watchband Za Fitbit Obratno 3 2 Trak

Model: Za Fitbit Obratno 3 2 lite občutek

Vam prinaša udobno nošenje izkušnje (oglejte si Ni Vključena).

Visoka Kakovost: Narejen iz materiala premije z zmerno mehkobo in drobne obrti delo.Mehko & prožen, prijazen do kože & trajne.Dihanje združljiv z Fitbit Obratno najlon razredi omogoča več pretoka zraka in pomaga ohraniti svojo roko kul in udobno.

Enostavno & Hitro Prilagoditev: Preprosto premikanje zaključek, da nastavite točno velikost vaše zapestje.Brezplačne velikost za ženske in moškega v večini priložnostih.

NE sponke Potrebujete: Samodejno palico in zaklepanje najlon tkanine band za Obratno.Zavarujte svojo Obratno posebna izdaja pametne ure v vsakdanjem življenju/med vadbo.

Ekskluzivni Design: Moda in edinstven slog, preprosto zamenjati.Izboljšanje vaš slog za vsako priložnost.Veliko različnih barv, da izberejo, da ustvarite obratno razredi ženske, moškega, ki je svoj slog.

Package:

1x gledal band(ne vključuje gledanje)

2023-10-21

Člen, kot je opisano, pozitivno presenečen za ceno😲še enkrat Hvala, sem vesel,😊

2023-10-21

Člen, kot je opisano, pozitivno presenečen za ceno😲še enkrat Hvala, sem vesel,😊

2023-10-08

Lepo kvaliteta, hitra dostava. Kaj si videl, kaj boste dobili. Nisem prebral meritve vnaprej, band je dovolj dolgo, vendar bi lahko malo dlje, da bi pri čemer je izključeno lažje.