SONOFF SNZB-02D Zigbee Smart Temperatura Vlažnost Senzor Velik LCD Daljavo v Realnem času, Spremljanje Ewelink APP Preko Alexa googlova Domača stran

Kategorija: Zabavna Elektronika

Oznake: smart lcd temperatura vlažnost senzor

• Vlažnost strpnost: ±2%RH
  • Način komunikacije: Zigbee
  • Tip 3: Pametna Hiša Kit
  • Delovna Temperatura: -5℃~40℃/14℉~140℉
  • Delovna vlažnost: 5%-95% RH, brez kondenziranja
  • Združljivost: Vsi Združljivi
  • Vrsta: SONOFF LCD Temperature in vlage senzor
  • Tip 5: Smart Home Security Zaščita Alarmni Sistem
  • Glasovni Nadzor 1: Za Amazon Alexa Echo Smart Zvočniki Dodatki
  • Glasovni Nadzor 2: Za Googlova Domača Stran Pomočnik Smart Zvočniki Dodatki
  • Napajanje: 3V gumb celica x 1
  • Primerno Mesto,: V zaprtih prostorih
  • Storitev: Trgovina na drobno, Debelo, Dropshipping, Hitra Dostava, Brezplačna Dostava
  • Tip 2: Pametni Dom Pripomočke
  • Tip 1: Pametni Dom, Avtomatizacija DIY Modul
  • APP Nadzor: Združljiv Z eWeLink APP
  • Številka Modela: smart temperatura vlažnost senzor
  • Tip 4: Avtomatizacijo Stanovanjskih
  • Fotoaparat Opremljen: No
  • MCU: EFR32MG22
  • Blagovna Znamka: SONOFF
  • Brezžična povezava: Zigbee 3.0(IEEE802.15.4)
  • LCD Dimenzija: 2.8 (TN reflektivni segment kodo za zaslon)
  • Članice Zbora: Ready-to-Go
  • Temperatura Strpnosti: ±0.2℃/±0.4℉
  • Baterija model: CR2450

SONOFF SNZB-02D Zigbee Smart LCD Temperatura Vlažnost Senzor Pametni Dom Spremljanje Senzorji Modul Deluje Z Alexa googlova Domača stran

OPOMBA: SNZB-02D je treba uporabiti v povezavi z zigbee prehod, kot so SONOFF zigbee most-P, ZB Dongle-E, ZB Dongle-P

SONOFF SNZB-02D je Zigbee temperature in vlage senzor za 2,5 palčni LCD-zaslon z velikimi krepko številke, da lahko dela z Zigbee 3.0 prehode, kot so SONOFF Zigbee Most Pro, SONOFF NSPanel Pro, SONOFF ZBDongle-P/E, Alexa z vgrajenim Zigbee Hub,itd, da spremlja vaš dom je temperatura in vlažnost za udobno življenje, in tam so ikone, ki označuje hladen//Suho/Mokro zrak pogoji, ki vas opomni, da prilagodite vaš vlažilnik ali dehumidifier zato, da se doseže optimalno udobje, tudi energije ikone, da veste, trenutno porabo energije, visoko natančnost vgrajenega švicarsko-made senzor zagotavlja natančne meritve sobno temperaturo in vlažnost, temperatura je natančen do ±0.2℃, medtem ko je vlažnost je ±2%RH, podatki se posodabljajo vsakih 5, vedno vam najnovejše spremembe v okolju.

V SNZB-02D senzor podpira APLIKACIJE za spremljanje, lahko ne samo preveriti trenutno temperaturo & vlažnosti, se na LCD-zaslonu, ampak tudi sledenje v realnem času in zgodovinskih temperature ali vlažnosti podatkov prek aplikacije na vašem telefonu, z do 120 m/400ft pokritosti (ni ovir in idealni pogoji), lahko preverite najnovejše podatke, kadar koli, in ko temperature ali vlažnosti preseže nastavljeno območju, boste prejeli instant opozorilo iz APP, ogledate si lahko temperatura in vlažnost dan za dnem, mesec in leto, pol leta krivulja grafa jasno podatkov-spreminjanje skladb.lahko izvozite podatke .CSV datoteke, temperature in vlažnosti, senzor lahko nastavite kot sprožilci, kot so nastavitev vlažilnik vklopil, ko vlažnost je manj kot 40%, prilagajanje na udobje temperatura in vlažnost v vsakem trenutku za svoje zdravje, deluje z Alexa in Google Doma, samo vprašati, Alexa in Google Doma in boste vedeli, temperature ali vlažnosti.

Senzor podpira 3 montaža metode - namizni atand / magnetni nazaj / 3M lepilo, samo mesto senzor kjerkoli želite, kot so dnevna soba, otroška soba, kuhinja, plinov, kitara soba, plazilci terarija, humidor, kleti ali inkubator za spremljanje temperature in vlage na daljavo.

Visoka Natančnost

Vgrajen Švicarsko-made senzor zagotavlja natančno merjenje sobne temperature in vlažnosti.

Shranjevanje Podatkov In Izvoz

Do pol leta brezplačno cloud storage, in najbolj točne dovolj, da si ogledate urne podatke.preverite lahko tudi najvišje in najnižje vrednosti, ob katerikoli uri ali dnevu in podatke je mogoče izvoziti kot datoteke.

Opozorilo preko APP

Boste prejeli instant opozorila iz telefona ko temperature ali vlažnosti presega vaše nastavite stopnjo udobja.

Zigbee Standard Je Združljiv

Podpora zigbee prehode, da je uporaba Zigbee 3.0 protokol, ki je združljiv z večino središča.

Dodaj na Začetni Pomočnik

Dodaj SONOFF naprave za Dom Pomočnik za vaš dom, avtomatizacija skozi eWeLink add-on.

120 m/400ft Pokritosti

Do 120 m/400ft pokritosti (ni ovir in idealne pogoje), naj si oglejte najnovejše podatke ob vsakem času.

Deluje z Alexa in Google Doma

Samo vprašati, Alexa in Google Doma in boste vedeli, temperature ali vlažnosti.

Tri Montaža Izbire

Durable stojalo, zgrajena do zadnjega ni važno, kakšne vrste namestitev.

Smart Scene

Temperature in vlažnosti, senzor lahko nastavite kot sprožilci, kot so nastavitev vlažilnik vklopil, ko vlažnost je manj kot 40%, prilagajanje na udobje temperatura in vlažnost v vsakem trenutku za svoje zdravje.

Podrobnosti Izdelka

Anonimni