Brezplačna Dostava Pisarniški Stol Dom Pisarniški Stol Ergonomski Mizo Stol Očesa Računalnik Z Ledvene Podpore Armrest Stoli Vrtljivi

Kategorija: Pohištvo

• Vrsta: Pisarniško Pohištvo
  • velikost: 22D x 22W x 35.2H in
  • Poreklo: NAS(Izvora)
  • Blagovna Znamka: RUO WU
  • Je Vrtljiv: Da,
  • Splošne Rabe: Komercialni Pohištvo
  • Z Valjčki: Da,
  • Z Ograje: Da,
  • Posebno Rabo: Pisarniški Stol

Opis Izdelka

Naši pisarniški stol lahko zadovolji vse vaše dnevne potrebe.Mehko in zmerno goba blazine bo fit v vašem sedečem položaju, za dolgo časa.Nazaj in armrest urada predsednika so ergonomsko oblikovani tako, da ne boste počutili utrujeni niti po dolgem obdobju dela.Na dnu mizo, stol je opremljen z napetost prilagajanje gumb zagotoviti določeno stopnjo nagiba, tako da se lahko sprostite po delu.Na prilagajanje ročico lahko pomaga prilagoditi višino sedeža tako, da je predsednik lahko dosegli svoje idealne višine.Naši računalniški stoli so primerni za vse vrste priložnosti, poleg tega urada, ki je sedel v naši stoli za video igre, ki je tudi zelo dobra izbira.

Funkcija

Nov pisarniški stol slogu, lepo velikodušno in močno praktičnosti

Ta pisarniški stol je zelo udobno najlon očesa nazaj, ki podpira nazaj.

Velikost in videz naredi mizo stol, ki je idealen za vse konferenčni sobi ali v pisarni prostor za sedenje, nazaj izvršni styling, da se boste počutili se sprostite.

Računalniški mizi stol z težka najlon znanja in orožja, ki podpira so privlačen kontrast v črni barvi, s ključavnico višina nadzor.

360 stopnja vrtljivi kolešček in stol je lahko bolj prilagodljive delovne postaje.

2023-12-11

Vse v vsem dobro poceni kupite za proračun. Potrebovala sem stol za mojo malo pisarniškega prostora sem naredil sam. In to je enostaven za montažo, vzel manj kot 10 minut!

2023-10-17

Zelo udobno in naslonjalo je čudovito.

2023-12-05

Lepo

2023-12-20

Naročil sem stol in ga ni bilo dostavljeno sledenje ni bil na voljo, dokler kasneje in potem, ko zahteva vračilo, je prodajalec predlagal nobenega nadomestila vključeni pic, fedex, dostavo in sledenje, kako, kdaj je slika na fedex ni bil moj verandi

2024-01-10

Stol počuti dobro. Ugodne cene in hitra dostava. Vsekakor priporočam.