Sukanje Pasu Disk z Magnetno Rock Stopala Masažo Ab Brivnik Odbor Aerobno Sukanje Pasu Disk

Kategorija: Fitnes & Body Building

• Številka Modela: Drugo
  • 0: NOBEN
  • 1: KH(Izvora)
  • Vrste šport: Trening Za Moč
  • Usposabljanje Mesto: Pas

Novo Risalno Pasu Disk z Magnetno Rock Stopala Masažo Ab Brivnik Odbor Aerobno Sukanje Pasu Disk

Postavka Specifikacije:

1. Ergonomsko oblikovana v skladu z obliko človeškega stopala.Izboljša prekrvavitev in zmanjša utrujenost.

2. Disk bo masažo in spodbujanje točk na dnu noge in pomoč, spodbujanje dobrega zdravja.

3. Z ne-stran blazine na dnu, naš izdelek lahko poveča trenje med sabo in tal, medtem ko se zmanjša hrup, zaradi česar jih dobite.

4. Ta majhen kos opreme, ki omogoča enostavno, da se raztezajo in dobili pasu vadba, kjer koli ste.Na delovnem mestu, doma ali kjerkoli.

5. Kakovost ABS materialov iz, ki je trpežna in vzdržljiva.Natančnost krogličnimi vožnja za nemoteno gibanje.

Obvestilo:

Dejanska barva se lahko nekoliko razlikuje od slike zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek.

Prosimo, dovolite 1-3 cm, odstopanje zaradi ročnega merjenja.

Opis:

Material: ABS, magneti

Velikost: Kot na sliki je prikazano

Barva/Slog: Kot na sliki je prikazano

Teža: 539g

Paket Vključuje:

1 x Sukanje Pasu Disk

1,O Ladijski: Po tem, ko bi izdelka, bomo ladja vaše nakup v 3-4 dneh.Če imate posebne zahteve,prosim, pustite nam sporočilo, ali se obrnite neposredno na nas. 2,O Vračilo: Če je blago poškodovan v tranzitu, ga lahko vrnete v roku 7 dni.Ob vložitvi zahtevka za vračilo,mora kupec dobi potrditev od prodajalca. 3 O trgovini na Debelo in Dropshipping: Na debelo, vam bomo ponudili z ali brez izrecnega dostava ki traja le 3-8 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa, smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi. 4,Kako Lahko sledenje moje parcele?: Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) 5,Če imate kakršna koli vprašanja glede naročil, prosim, in se obrnite na nas najprej bomo vam izpolnjujejo odgovor.Ker vaša podpora je naša gonilna sila.