Lemilo Kit Varjenje Gorilnika Orodje Z Nastavljivo Temperaturo Hitro Ogrevanje Pregleden Spajkanje Kit Ne Zahteva Electricit

Kategorija: Avto Orodje Za Popravilo

Ta prenosni varjenje orodje kit je kot nalašč za hobi in domače mojstre.Primerna za notranjo in zunanjo uporabo, kit značilnosti pregleden rezervoarju za gorivo za enostavno spremljanje in je ponavadi postavi v center položaj.Njegova prenosna zasnova omogoča enostaven za transport in uporabo na prostem.

Specifikacija:

Ime: Lemilo Kit

Barva: prosojno zelena

Teža: približno 69 g

Polnjenje zmogljivost: 8ml

Temperatura: temperatura plamena 1300 ℃ (nastavljiva), iz železa temperaturi 450 ℃ (nastavljiva)

Pakiranje: kartica embalaža

Polnjenje z zrakom

1. Napolniti z zrakom in preverite, ali je stikalo zaprto na OFF, preden ponovno polnjenje.

2. Uvesti zraka posode v vhodnem luknjo in pritisnite navzdol, da jih izpolnite.

3. približno 10 sekund, se lahko konča polnjenje zraka, počakajte nekaj minut počakajte, da se zrak za stabilizacijo, nato ponovno uporabo.

4. Če je sikajoč zvok na koncu zraka, polnjenje, uporabite konico peresa rahlo pritisnite tipko za zrak, da se odpravijo.

Opozorilo:

1. Zamenjajte priključka, prosimo, počakajte, da se ohladi, preden baterijo znova namestite ali zamenjate vnaprej.

2. uporaba lemilo glavo, visoke temperature in segreje, se ne dotikajte z rokami.

3. Prilagoditev gumb lahko nadzor izhod zraka in temperature, ponavadi dajo v srednji položaj.

4. Po uporabi, počakajte, da se ohladi, nato zberemo, ne daj v visoki temperaturi ali neposredni sončni svetlobi.

5. Otroci naj ne uporabljajo, in to bi morala biti shranjene v ustreznem mestu.

6. Prosimo, uporabite visoko kakovostno pločevinkah zraka za polnjenje, in držite stran od ognja vir pri polnjenju.

7. Ker zrak lahko nekaj ostanek, je potrebno čiščenje šob pogosto.

8. Ko čiščenje, pritisnite šobe proti zrak tank vtičnice za čiščenje.

9. Izogibajte se spustite.

Seznam Vsebine:

1*Varjenje Pero

1*Prirezani Nasvet

1*Obrnjenega

Opomba:

Zaradi različne osvetlitve in nastavitve zaslona, element barve se lahko nekoliko razlikuje od slike.

Zaradi različne ročne meritve, prosimo, dovolite 1-2 cm razliko v velikosti.

Oglejte si več podrobnosti izdelka

1.Lahkotno Spajkanje: Dobil delo, v zaprtih prostorih ali na prostem, s tem akumulatorski lemilo kit, ki zagotavlja do 35-45 minut teči čas in ne potrebuje električne energije.

2.Prenosljivost Popolnosti: S svojo prenosno design, ta lemilo Kit je treba imeti element za tiste na prostem.Njena kompaktna velikost in lahki funkcije, bi bilo enostavno za transport in kot nalašč za vsak DIY projekt, zagotavljanje spajkanje uspeha, kjerkoli že ste.

3.Večjo Natančnost: Prilagodite pretok zraka in temperature, z osrednjo gumbi izkušnje učinkovito izvedbo, hitro segrevanje, in uživajte mehko, tiho in natančno za vse vaše spajkanje potrebe.

4.Lahkotno Olje Upravljanje: pregledna tank v naši lemilo Komplet omogoča začetek svoje delo tako, da zagotavljajo enostaven za-glej indikator za olje količina in ponovno polnjenje.

5.Široka Uporaba: Za najboljše rezultate, to lemilo komplet je idealen za letalstvo popravila, tovarniško vzdrževanje in električni in vodni del.Kot nalašč za strokovnjake in ljubitelji enako, brez motornih in tovornih varjenje, nadzor motorja polje popravila, in še več.