SONOFF Zigbee termostatičnimi Ventil Smart TRV Termostat Pogona Temperatura Grelec Nadzor Podporo Alexa ZHA Zigbee2mqtt

Kategorija: Zabavna Elektronika

• Vijačne povezave: M30x1.5 mm
  • Območje nastavitve Temperature: 4°C-35°C
  • Max speed: SONOFF ZIGBEE
  • Vhod: 4.5 V=(3x1.5V AA Baterije)
  • Blagovna Znamka: SONOFF
  • Neto teža: 154 g
  • Material ohišja: PC
  • Dimenzije Izdelka: 59.4x59.4x95mm
  • Baterija model: 1,5 V LR6 Alkalne Baterije AA
  • Žiro: SONOFF Pametni Dom
  • Brezžična povezava: Zigbee 3.0
  • barve: bela
  • Ime Izdelka: SONOFF TRVZB
  • Način komunikacije: Zigbee
  • Članice Zbora: Ready-to-Go
  • Številka Modela: SONOFF Zigbee termostatičnimi Ventil

SONOFF Zigbee Termostati Radiatorski Ventil omogoča nadzor temperature, bolj natančno, z manj energije, tako da imate bolj udobno doma.Termostat Radiatorski Ventil omogoča Aplikacijo remote control in čas, nadzirate lahko to kadarkoli in kjerkoli.Alexa glasovni nadzor osvobodi svoje roke.Skupina nadzor omogoča nadzor vseh radiatorji s samo enim tapnite.Podpira tudi ustvarjanje smart scene, kot so z SNZB-02P, ko senzor zazna, da je temperatura prenizka, termostat radiatorski ventil prilagodi na prijetno temperaturo.

Odprto okno odkrivanje funkcija samodejno izklopi, radiator, ko prezračevanje, pomaga, da bi se izognili nepotrebnim energije odpadkov.Poleg tega lahko preverite 6 mesecev podatkov zgodovino, in uporabo podatkov za zagotavljanje ideje za začetno ogrevanje prej ali slej naslednjič.

SONOFF Zigbee Termostati Radiatorski Ventil podpira Zigbee vozlišč uporaba Zigbee 3.0 protokol, SONOFF NSPanel Pro, ZB Most Pro, in ZBDongle-E.

SONOFF Zigbee Termostati Radiatorski Ventil je otroška ključavnica in zmrzali zaščita funkcijo.Otroška ključavnica otrokom preprečuje napačnega ravnanja radiator.Frost protection poskrbite, da ceveh ne zamrzne in je počil, vodenje vaš dom varen.

【Smart Control】SONOFF Zigbee termostatičnimi ventil je vse pametne funkcije, vključno z APLIKACIJO remote control, glasovni nadzor, nastavite urnik, skupina za nadzor, itd.

【Odprite Okno za Odkrivanje】Samodejno izklopi radiator, ko prezračevanje, pomaga, da bi se izognili nepotrebnim energije odpadkov.

【Zigbee 3.0 Standard je Združljiv】Podpira Zigbee vozlišč uporaba Zigbee 3.0 protokola, in teoretično podpira, dodate vse Zigbee hub, pripravljene v skladu z Zigbee 3.0 protokole.Kot SONOFF NSPanel Pro, ZB Most Pro, in ZBDongle-E.

【Združljiv z Večino Ogrevanje Proizvajalci】Ustreza obstoječe "M30 x 1,5 mm' ventili za radiatorje, in ventilov kartice v paketu je združljiv z večino ogrevalnih sistemov in proizvajalci.

【Popolno Funkcionalno】otroška ključavnica preprečuje, da bi otrok iz napačnega ravnanja radiator.Frost protection omogoča, da cevi ne zamrzne in je počil, vodenje vaš dom varen.Podpora 6 mesecev zgodovinskih podatkov, poizvedb, ste lahko uporabljajo podatke, da zagotavljajo ideje za začetno ogrevanje prej ali slej naslednjič.

OPOMBA:

Termostatičnimi Ventil je treba uporabiti z Zigbee Pesto.Prosimo, upoštevajte, da SONOFF Zigbee Thermostratic Radiatorski Ventil ne podpira SONOFF ZBbridge.

Nadzor Kadarkoli In Kjerkoli

Pick up vaš mobilni telefon, da začnete ogrevanje vnaprej, in vas bo pozdravil udobno sobo, ko pridete domov.

Zigbee Standard Je Združljiv

V teoriji, ki ga podpira Zigbee vozlišč uporaba Zigbee 3.0 protokola in je združljiv z večino središča.

Nastavite Urnike

Nastavite ogrevanje urnik glede na vaše vsakodnevne potrebe, ki močno olajša vaše življenje in samo vročina, ko je potrebno.

Odprite Okno za Odkrivanje za Varčevanje z Energijo

Samodejno izključi radiator, ko prezračevanje, pomaga, da bi se izognili nepotrebnim energije odpadkov.

Glasovni Nadzor Osvobodi Svoje Roke

S samo preprost ukaz, lahko nastavite idealno temperaturo za vašo sobo.

Multi-room Nadzor za Celo Hišo Udobje

Temperatura vsaka soba se lahko neodvisno nadzoruje in prilagaja, da izpolnjujejo udobje potrebam vsakega družinskega člana in vsak prostor.

Združljiv z Večino Ogrevanje Proizvajalci

Dodaj na Začetni Pomočnik

Lahko dodate na Začetni Pomočnik za ZHA in Zigbee2mqtt.

Smart Scene Ustvarjajo Več Možnosti

S temperaturo in vlažnost senzorji, različne pametne prizorov lahko zadovoljili svoje potrebe.