Kategorija: Zabavna Elektronika

• Največjo tokovno obremenitev: 10A
  • Način komunikacije: Wi-Fi
  • RF frekvenca delovanja: 433MHz
  • Izhod, napeljave, tip: nevtralno žice žica živo
  • Blagovna Znamka: SONOFF
  • Delovno okolje: -20-80℃
  • Največja obremenitev moč: ohmska moč 2200W
  • Indukcijsko moč: 500w
  • Varčevanje z energijo svetilke: 300W
  • Fotoaparat Opremljen: No
  • Številka Modela: 433Mhz Daljinski upravljalnik Stikalo
  • Ožičenje metoda: fiksni priključek
  • Kapacitivni moč: 200W
  • Članice Zbora: Ready-to-Go
  • Podpora Epacket: Hitra Dostava
  • barve: bela
  • Bela lučka za peko: 2200W
  • Vhodna Napetost: AC 85V-250V
  • Podpora: Dropshipping/Trgovina
  • Združljivost: Vsi Združljivi

Z brezžičnim Daljinskim Stikalom 433Mhz Gospodinjstva Brezplačno Nalepke Brezplačno Napeljav v Gospodinjstvu Smart Stikalo Kuhinjski Odpadki Procesor Nadzor Opis:

Izdelek parametre:

Vhodna napetost: AC 85V-250V

Največja obremenitev tok: 10A

Delovno okolje: -20~80℃

barva: Bela

Ožičenje metoda: fiksni priključek

Izhod spojnika vrsta: nevtralna žica, žica živo

Največja obremenitev moč: ohmska moč 2200W

Indukcijsko power 500W

Kapacitivni moč 200W

Bela peko lučka 2200W

LED luči 300W

Varčevanje z energijo svetilke 300W

Število luči, ki se lahko nadzoruje hkrati: manj kot 6 luči, svetlobni trak je manj kot 6 metrov

RF delovna frekvenca: 433MHz

Daljinski nadzor razdalje: več kot 25 metrov odprtih površin

Specifikacije:

Navodila

Samozapiralni način par koda opis

(Enako kot gumb pritisnite enkrat, če želite vklopiti, znova pritisnite, da izklopite.Ta način je primeren za 1 daljinski upravljalnik za nadzor 1 sprejemnik) Nastavljanja menija: Pritisnite seznanitev tipko na sprejemniku dvakrat, LED utripa enkrat in nato sveti : Pritisnite gumb na daljinskem upravljalniku, da mora biti seznanjena, ko LED-indikator utripa 3-krat in nato izklopite, self-zaklepanje način je uspešno nastavljen.

Sponka Način Navodilom

(En gumb lahko le vklopljen in drugi gumb lahko samo izklopite.Daljinski upravljalnik z vsaj dvema gumboma je potrebno.Ta način je primeren za eno daljinski upravljalnik za nadzor več sprejemnikov.) Nastavljanja menija: Pritisnite ujemanje tipko na sprejemniku 3-krat, LED utripa enkrat in nato sveti: Pritisnite gumb na daljinskem upravljalniku, da mora biti določena kot na funkcijo (na primer Na gumb).Po sprejemnik, indikator utripa še naprej pritisnite gumb na daljinskem upravljalniku, da mora biti določena kot off funkcijo (na primer gumb B). ) sprejemnik kazalnik utripa, se povezujejo način uspešno nastavljen.

Jog mode kodo ujemanje navodila

(Isti gumb, pritisnite in pridržite, če želite odpreti, sprostitev blizu.) Nastavljanja menija: Pritisnite seznanitev tipko na sprejemniku enkrat, LED utripa enkrat in nato sveti: Pritisnite gumb na daljinskem upravljalniku, da mora biti seznanjen, ko je LED označuje lučka utripa 3-krat in nato izklopite, self-zaklepanje način uspešno nastavljen.

ponastavi nastavitve

Po pritisku sprejemnik naučijo gumb 8-krat, sprejemnik izbriše vse daljinski upravljalnik podatkov v svoj pomnilnik.Ko je sprejemnik je LED utripa neprekinjeno 8-krat, to pomeni, da je ponastavitev končana.Če je bil nastavljen na moč,-na članici, prav tako bo ponastavljena na moč-in stanju izklopa.

Power-on nastavljanja menija (ki se uporablja za nadzor luči z ročno stikalo): Tovarniško privzete power-vklop in izklop.Pritisnite tipko za učenje na gumb th

Paket Je Vključeno:

1 x Stikalo,

ali

1 x vas prosimo, da se držijo daljinski upravljalnik,

ali

Sklop (vključuje 1 x Stikalo,1 x prosto palico daljinskega upravljalnika)

(izbirno)