D0070 # Lihtenštajn 1974. MP princes Francisco José II y Gina (BREZ prilepke) MI # 614KBI

Kategorija: Umetnosti,Obrti & Šivanje

• Vrsta: Znamk
  • Številka Modela: MICHEL LI # 614KBI
  • Stanje: BREZ prilepke-novo
  • Material: Papir

Tip: Znamk

Katalog: MICHEL CA # 1268A

Stanje: BREZ prilepke-novo

Podrobnosti:

________________________________________________

Člen status: glede na stanje člena so lahko v naslednjih kakovosti (kakovost je navedeno v naslovu članka v oklepaju):

BREZ prilepke = new ni znak popravki

MH = novo z fix signal

MNG = New brez gume

Glavni tehnolog = complacency poštnega žiga

U = uporabljati.Kroži pečat z žigom in/ali pranje in/ali signalne znake.

Pomembno obvestilo: Če ni navedeno drugače, se slike, ki jih uporabljamo, so katalog slik, zato element, ki ga želite poslati, ne zagotavlja, da je isto, kot slike (ker je veliko krat več kot eno kopijo isti artikel je na voljo).Kaj počnemo garancija je razmerje kakovost/cena glede na tržne cene.V primeru neskladja med sliko in opis, podatki o description se vedno prevladujejo, ki jih zgoraj.

Načini plačila: sprejemamo naslednje plačilne metode: BIZUM (priporočljivo za Španija), PAYPAL, ali bančno nakazilo.

Dostava in Dostava: Za vašo varnost, bomo ladja s priporočeno poštno in kurirsko službo, tako da bomo zagotovili za sledenje pošiljke ter pravica do odškodnine, če bi se izgubil.Ne bomo ladja z navadno pošto, razen za naročila manj kot € 8 in tako dolgo, kot kupec je odgovoren za morebitno izgubo reda.

Politika vračanja: sprejemamo v vračilo blaga v 14 dneh po prejemu in iz utemeljenih razlogov.Vrnitev bodo stroški, ki bremenijo kupca.

Če imate kakršne koli težave, napake ali nazadovanje v pošiljki, embalaže ali za dostavo, se obrnite na nas, preden boste glasovali negativno odpraviti težavo z iščejo rešitev v najkrajšem možnem času.Naš namen je, da vam ponudimo najboljšo storitev po najboljši ceni.