Majhno mizico S Skladiščenjem Bambusa in Ratana Tatami Platformo Nizko Mizo Za dnevno Sobo Pohištvo Doma Bay Okno Balkon

Kategorija: Dom Pohištvo

• Vrsta: Dnevna Soba Pohištvo
  • Oblika: Kvadratni
  • Splošne Rabe: Dom Pohištvo
  • Številka Modela: Strani Tabele
  • Kraj Izvora: KITAJSKA
  • S Skladiščenjem: No
  • Posebno Rabo: Klubska Mizica
  • Način Namestitve: Vdelanim
  • Zložen: No
  • Je Skrit: No
  • velikost: as details
  • Material: Rattan / Protja
  • Videz: Sodoben Slog
  • Z Valjčki: No
  • Slog: Podeželju

1.Ime: Mala klubska mizica S Skladiščenjem Bambusa in Ratana Tatami Platformo Nizko Mizo Za dnevno Sobo Pohištvo Doma Bay Okno Balkon

2. Dimenzija: Prosimo izberite velikost, če ste naročilo

50x50x30cm

60X60X30cm

65x45x30cm

【Bambusa in Ratana Obrti】tabeli je narejena iz bambusa in ratana, in tkalske obrti so obdelana z različnimi prilagodljiv zelišč.To je preprosta in elegantna, zelene in okolju prijazne, s preprosto in elegantno obliko, polno in gladke linije in dobro teksturo.

【Lepe Življenje】lep majhen trg tabela je tabela, ki lahko dajo na voljo.Lahko ga v zalivu okno.Ko boste uživali v popoldanski čaj čas in svoje sproščujoče branje čas, lahko dajo nekaj alkohola in knjig.

【Majhnosti】Majhnih tabel zahteva manj prostora za kraj.Lahko postavite na posteljo ali na tla in uživajo hrano s prijatelji.

【Najboljših Daril】Ta mala miza je elegantna, vsestransko in visoko kakovost, ki je kot nalašč za tiste, ki iščejo naselje darilo.

Foto podrobnosti: