5Pcs/Veliko CAT1161WI CAT1161WI-42-GT3 CAT1161W1 SOP-8 Novih Žetonov

• Uporaba: STANDARD
  • Obratovalna Temperatura: STANDARD
  • Izguba Moči: STANDARD

Nudimo nizka cena in visoka kakovost izdelkov in najbolj zadovoljiva storitev

Če morate kupiti veliko število izdelkov, se obrnite na nas, ceno lahko ponudijo najnižjo ceno, naj srečna skupaj.

Plačilo

Pri nakupu na Drustvozacplj.si, vaša plačila, ki so zaščitene z Depozitni.Sledenje vašega naročila v katerikoli fazi dostavo na spletu in se počutili varne, da bo plačilo le sprostila, da dobavitelj po tem, ko boste potrdili prejemu vašega naročila.Z Depozitni, podatke o kreditni kartici niso nikoli izpostavljeni.

Storitve Za Stranke Politike

1.Podpiramo različne prevoz,Hong Kong in Kitajski poštne pakete, EMS.DHL zvezna .UPS in TNT, lahko v celoti izpolnjujejo različne potrebe kupca.

2.Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

3.Če ste zadovoljni z našimi blaga,vas prosimo, da nas pozitivne povratne informacije, hvala za vašo pomoč.

4.Če ne boste zadovoljni, vljudno prosim, da nas obvestite.Vaš konstruktiven nasvet bo naš predlog za spremembe in izboljšanje,hvala vam za vaše razumevanje.

Trdno sem prepričan,

Bomo vaš najboljši partner