42/84/124/64 Kvadratnih Steklenička Škatla Za Shranjevanje Diamond Mozaik Noge Posoda Pribor Nail Art Nosorogovo Organizator Plastični Kovček Za Orodje

Kategorija: Umetnosti,Obrti & Šivanje

• Uporaba 4: 2022 novo leto darilo
  • ime 84: Diamond Slikarstvo škatla za shranjevanje
  • Nastavite Vrsto: Da,

Spoštovani kupec, prosimo, da se prepričajte o naši zunanji embalaži, prosimo, ne skrbite za škodo, za dar, PDMDOG smo trudi za njegovo izboljšanje, namen je zadovoljiti vse stranke.Radi tega izdelka, želim vam srečno življenje.Hitra Dostava:PDMDOG Smo tovarniško neposredne prodaje, imamo več kot 100 delavcev, se bomo ladjo iz vašega naročila, v roku 4-5 dni.Bomo izbrali najboljši način dostave ladja vaše pakete.vesel.

124 OMREŽJA POSODE & BIG-KAPACITETA: mali kontejnerji spominja tic tac steklenice, vendar manjše kot, da vsak lahko imajo 6 vreče 200 vaje (1200 pribl.).Vsak zabojnik je trmast plastičnega materiala, in ne enostavno krhka, so tako enostavno odpiranje z eno roko in tudi enostavno pour vaje nazaj v posodo za tok, manj nered in manj izgubljena.

DVOJNI hladilni sistem ŠKATLA za SHRANJEVANJE: big box je zelo trmast in dve pristavi zaprta zelo tesen.To je priročen ročaj, brez skrbi o tem po nesreči živahen odprta, ko se prevažajo velike količine v različnih barvnih se lahko skladiščijo ločeno, in ki izpolnjuje vse vaše potrebe.

LIJAK & WHITE LABEL: Ta element je opremljen z enim ali v rolah, vsak tok ima popolnoma ozkem žlebu paše v vse posode, vendar z vratovi, da se prepreči razlitje.Poleg tega je nalepka, ki so vključene so ravno prave velikosti za zgornji del pokrova.Lahko na vsako malo primeru, da bi bilo lažje in hitreje najti pravilne diamanti, ki jih potrebujete.

Opis izdelka

Barva:124 Omrežja

PDMDOG diamond slikarstvo škatla za shranjevanje je tako enostaven za uporabo z vašim diamond slika!To ohranja draguljev v lepo bi brez mešanja z njimi.Uživajte vaš diamant slikarstvo škatla za shranjevanje zdaj!

Diamant Polje Specifikacije:

Diamond Slikarstvo Shranjevanje Organizator Material: reciklirati trpežne plastike

5D Diamond Slikarstvo Škatla za Shranjevanje Barva: prosojno

Diamant Polje Velikosti:

Zunanji Plastični Diamond Slikarstvo Škatla za Shranjevanje: 30 x 20 x 6 cm

Obvestilo: 1.Zaradi svetlobo in zaslon razlika,element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike. 2.Prosimo, dovolite 1-3 mm razlike zaradi ročnega merjenja. 3.Zahvaljujemo se vam za vašo prijazno razumevanje.Paket Vključuje: 1 x 124 omrežja Diamond škatla za Shranjevanje 1 x nalepke