10Pcs Retro Naravnega Bambusa Matcha Zajemalka Čaj Orodja v Prahu Matcha Žlico Japonski Čaj Slovesnosti Orodja Matcha Čaj Ukrep

Kategorija: Kuhinja,Jedilnica & Bar

dolgo bambusa matcha zajemalka je kot nalašč za Japonski čaj slovesnosti, to je crafed posebej, da se izmeri pravilna znesek matcha, zeleni čaj v prahu, 1 zajemalka = 1g.

Izdelek: Klasična Matcha Zajemalka

Material: Bambus

Spretnosti: Popolnoma Handicrafted

Barva: les barva

Velikost: 17.5*0.85 cm

Vsebina paketa:10* Čaj žlico

Samo zgoraj paket vsebine, drugi izdelki niso vključeni.

Opomba: Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

O Dropshipping

1) sprejemamo dropshipping, imamo veliko izkušenj v dropshiping in ne bo dal vse oglase in materialov v vrstnem redu.

2) sprejemamo datoteke CSV (Excel Datoteka) za ročaj, da za večino naročil.Samo je treba plačati na eno naročilo na Drustvozacplj.si.Bomo ravnanje vašega naročila accoring v excelove datoteke.lahko nam pošljete datoteko CSV, ki vse vizitke customerrsquos podatke (Ime, priimek, Email, Polni naslov etchellip) in bi info( barva, količina).Bom ponujajo skupno ceno.Vi šele potreba, da postavite eno naročilo na Drustvozacplj.si, ko boste plačali za to.Bomo naložiti datoteke v naš sistem in obdelavo vaše naročila accoding, da vaše datoteke.

Po tem, ko smo ladjo iz vrstnem redu, jaz bomo poslali nazaj v datoteke CSV s kode za sledenje.