24 kosov 3.4 Oz/100 ml Pregleden Potovanja Steklenice Črpalka Steklenico Losjon za Razpršilnik Steklenico , Masažno Olje, Šampon

Kategorija: Za Nego Kože Orodje

• Postavka Vrsta: Povratne Steklenice
  • Blagovna Znamka: FGHGF
  • Številka Modela: nasvet steklenico

Dober material: ličila razpršilne stekleničke so narejene iz HIŠNE plastike; steklenica je pregledna,tako da boste lahko preprosto ogledate preostalo količino kozmetičnih izdelkov,primerna za polnjenje z kreme,losjoni za nego kože elemente,vlažilne in druge.; Mogoče oprati z lahkoto uporabijo večkrat.Dobro delovanje: črpalka steklenice 100 ml, dovolj, da ustrezajo vašim potrebam; Te plastične potovalne steklenice so v sprejemljivih mejah letalskih družb, enostavno in priročno za prevoz, dobro za potovanje, poslovno potovanje, kampiranje, itd.Široka uporaba: ti pregleden steklenice lahko uporabite, da imajo tekočine in losjoni v pranje prostor, kot so šampon, balzam, detergenti, gel za prhanje, in tako naprej.Prazno plastično majhno črpalko steklenice so trmast,stekleničke so brez krivde in dobro deluje.Vrhovi, ki so posnetek za zaklepanje črpalke,ki je super za vaše .Ponovno napolniti potovanje velikosti toaletnih steklenice se uporabljajo za shranjevanje losjoni,kreme,šampon,fundacije,zaščito pred soncem,razpršilec za lase in podobno.Zato je najboljši partner za poslovno ali osebno potovanje in počitnice potovanje.Tip:Potovanja Steklenice Črpalka Za Steklenice barva:Kot prikazano Material:PET plastike velikost:Spodnji premer: 38 mm Vsebina Paketa: 24 x potovanja steklenice Samo zgoraj paket vsebine, drugi izdelki niso vključeni.Opomba: Lučka za razmislek in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.