Dnevne Sobe Omare Organizator Enota za Spalnico Prsih Predali Hodnik za Shranjevanje Omarico Omarah - Čvrst Okvir Vrtec Lesene Vrh

Kategorija: Dom Pohištvo

• Vrsta: Dnevna Soba Pohištvo
  • Zahteva Montažo: Da,
  • Število Celic: 6 (vključeno) -9 (vključujoče)
  • Blagovna Znamka: MOCCSOCC
  • Posebno Rabo: Dnevna Soba, Kabinet,
  • Material: MDF lesa vrh, Jeklen okvir, Kationska preje-barvane tkanine
  • Slog: Sodoben Minimalističen
  • velikost: 11.8"D x 31.5"W x 32.1"H
  • Videz: Sodoben Slog
  • Splošne Rabe: Dom Pohištvo
  • Poreklo: NAS(Izvora)

O tem postavka ✔ 【ELEGANTEN PAMETNI SHRANJEVANJE】 To oblači prsih predali se ponaša široko, lahki design za enostavno prileganje v manjših prostorih, medtem ko še vedno zagotavlja dovolj prostora za shranjevanje; Les top zagotavlja trdo površino, mesto luči, knjige, dekor, in več; Na velikodušno velika izmenljive predali so leseni ročaji, da postane odpiranje in zapiranje preprosta; Plastične noge ne bo nič tla, in so nastavljivi za neravne površine.Če želite, lahko to popravimo na steno s priloženim vijake, da je bolj stabilen. ✔ 【8 PREDALI PRSIH】Funkcije 8 izmenljive tkanine predali; Uporabo v ali iz omare in obdržati nered pod nadzorom za shranjevanje vse vaše oblačila in pribor na enem priročnem mestu; Shranjujete in razvrščate uvježbavanje orodje, dokolenke, joga hlače, puloverji, posteljnino in še več; predal oblači prilega v številnih lokacijah po vsej doma; Uporaba kot nočni omarici, da bi se vaše budilka, list, očala; Mix & match z drugimi Crestlive shranjevanje organizatorji za neskončno organizacijskih možnosti. ✔ 【FUNKCIONALNE & VSESTRANSKI】 Ustvarite koordinirano organizacija v vsakem prostoru v hiši; Super za otroke, tweens in odraslih; Uporaba kjerkoli želite dodati malo slog vaše organizacijske potrebe; Ta enostaven za uporabo prsih predale lahko uporabljate v vaših omarah, dnevne sobe, spalnice, vrtci, igralnicah, entryways in več; Idealna za majhne prostore, kot so apartmaji, stanovanja, in študentski sobi. ✔ 【KAKOVOST GRADNJE】 Močan jeklen okvir in trajne MDF lesa vrhu, Izdelana iz dihanje kationski preje-barvane tkanine; Leseni ročaji; Plastične noge ne bo nič tla, in so nastavljivi za neravne površine; Easy care - obrišite s čisto vlažno krpo in pustite, da se posuši na zraku; Strojna oprema je vključena za brez težav namestitev.Če želite, lahko to popravimo na steno s priloženim vijake, da je bolj stabilen. ✔ 【PREMIŠLJENO VELIKA】 Ta skladiščenje stolp ukrepi 31,5 leta" L x 12" W x 32.1" H. Vsak predal ukrepi za 14,6" L x 11" W x 7.1" H; Les vrh ukrepi 31,5 leta" L x 12" W x 0,4" Debela; Ta velike prsi predali se lahko uporablja v več sob v celotnem domu.