Ženske kopalke Bikini Komplet Tropskih Kopalke, kopalke z prikriti, Primerna za Počitnice Pool Party

Kategorija: Očala Dodatki

• Slog: Beach Slog
  • Vzorec Tipa: Tiskanje
  • Vrsta Podpore: Žice Brezplačno
  • Material: Poliester
  • Starost: NAJSTNIKI

FS99 Ženske 3 Kos kopalke Tropskih Kopalke, kopalke z prikriti, Primerna za Počitnice Pool Party FS99

Postavka Specifikacije:

Eleganten in Vsestranski: Ta 3-kos kopalke set vsebuje trendy bikini kopalke in moden dolg rokav plaži cover up, ki ponujajo več možnosti za plaži ali ob bazenu videz.

Vse-v-Enem Package: Ta bikini set prihaja skupaj s ujemanje cover-up, zaradi česar je udoben in stilsko izbira za vaš naslednji pool party ali plažo počitnice.

Odlično Prilegajo: visoka pas hlače in vrvico vrh omogočajo enostavno prilagoditev, ki zagotavlja udobno in prilagojeno fit za ženske vseh oblik in velikosti.

Modna in Elegantna: Ostati na vrhu najnovejše modne trende s tem stilom bikini komplet, namenjen obrniti glave in poda izjavo, kamorkoli greste.

Pool Party Pripravljen: Ali ste ležali ob bazenu ali ples na bazenu stranke, ta bikini komplet je odlična izbira, da izstopajo iz d.

Specifikacije:

Material: Poliester

Velikost Prsi,Pas,Kolk Pokal Velikost

S,62 cm-86 cm,64cm-68 cm,87 cm-91 cm,A-B-C

M,87 cm-91 cm,68 cm-72 cm,92cm-96 cm,A-B-C

L,92cm-96 cm,72 cm-76 cm,97c01cm,B-C-D

XL,97c01cm,76 cm-80 cm,102c06cm,C-D-E

Opomba:

Zaradi zaslona svetlobnih učinkov, dejanske barve izdelka je lahko nekoliko drugačen.

Zaradi ročnega merjenja, prosimo, dovolite velikost napake.Paket Vključuje:

1 * Bikini Vrh

1 * Bikini Dnu

1 * Kritje

1,O Ladijski: Po tem, ko bi izdelka, bomo ladja vaše nakup v 3-4 dneh.Če imate posebne zahteve,prosim, pustite nam sporočilo, ali se obrnite neposredno na nas. 2,O Vračilo: Če je blago poškodovan v tranzitu, ga lahko vrnete v roku 7 dni.Ob vložitvi zahtevka za vračilo,mora kupec dobi potrditev od prodajalca. 3 O trgovini na Debelo in Dropshipping: Na debelo, vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja le 3-8 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa, smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi. 4,Kako Lahko sledenje moje parcele?: Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) 5,Če imate kakršna koli vprašanja glede naročila, prosimo, da mirno in stik z nami prvič, mi vam bo dala izpolnjujejo odgovor.Ker vaša podpora je naša gonilna sila.