Srčkan Kartico Rokav Kritje Keychain Malik Fotografija Rokav Bus Kartico Sim Pregleden Photocards Zaščitnik Primeru Z Elastično Vrv

Kategorija: Desk Dodatkov In Organizator

• Blagovna Znamka: JTZTF

Nova in visoke kakovosti!

Opis:

1. Močno zaščito uspešnosti: to izkaznico zaščitni pokrov je izdelan iz visoko kakovostnih materialov, trdno in trajno, in lahko učinkovito zaščititi vaše osebne izkaznice iz praske ali poškodbe.

2. Design z elastično tesnilo: Glede na prikladnost uporabnikov, smo posebej izdelani elastično tesnilo, tako da boste lahko preprosto vzamete ven in dal vaš ID kartico, brez skrbi, sim blokira ali zdrsa.

3. Enostavno: preproste zasnove in lahek za glasnost, da je idealna izbira za prenašanje.Lahko postavite v svojo vrečko, žep ali denarnico, za enostavno potovanja.

4. Primerno za več priložnosti: ali ste tekoč, da banka, potovanje na poslovno potovanje, ali v drugih primerih, kjer morate uporabiti vaše osebne izkaznice, to izkaznico, zaščitni pokrov, lahko vam nudijo udobje.

5. Idealno darilo izbira: odličen videz in praktičnih funkcij, da je idealno darilo za sorodnike in prijatelje.

Funkcija:

Funkcija: Ta dustproof imetnik kartice je super, da so pomembni papir, kartice ali kartice, suho in čisto.

Prenosni: Pregleden videz z risanka obesek, keychain design je enostaven za uporabo, enostavno visi na vrečko.

Priložnosti: Super za ID kartic, kreditnih kartic, delovne kartice, medicinska sestra, vizitke, študentske kartice, članske izkaznice, bus prevozi, idol fotografije in še več.

Material: Mehka guma

Barva: Kot prikazano

Paket vključuje: 1PC

Opomba:

Kot različnih računalnikih prikaz različnih barv, hvala za razumevanje dejanske barve izdelka je lahko nekoliko razlikuje od slike.