Novo Ledeno Hladno Spi Oči Masko Eyeshade Ponovno uporabo Gel Obliža Utrujenost Lajšanje Zmanjša Temne Kolobarje Odstranite Eye Obliži za Oči Sproščujoče

Kategorija: Za Nego Kože Orodje

• Število Kosov: Ena Enota
  • Blagovna Znamka: TIMOTRAS
  • Vir Napajanja: NOBEN

1.Je mehka, udobna in preprosta za uporabo.Priloženi gel se lahko popolnoma prilegajo oči.Uporablja se lahko za toplo ali hladno stisne oči in se lahko ponovno uporabi.

2.To ima različne učinke, kot so spanje pomoči, glavobola, bolečin, oči masaža, anksioznost olajšave, in je primerna za utrujene pisarniški delavci, gospodinje, in študentov.

3.Zaščito vida, ublaži z utrujenostjo oči in večje nelagodje, kot so oči, občutljivost in napihnjenost.

4.Elastični vrvi se uporablja za odpravljanje oči masko, da bi preprečili spadajo.Lahko ga nosite, ko spi, da se izboljša kakovost spanja.

5.Ergonomska oblika, ujemanje z oči strukture, izboljšuje udobje.

Parametri:

Hladno in toplotno terapijo ledu masko

Barve: rdeča, modra, rumena, zelena

Material: gel

Značilnosti izdelka: se lahko uporabljajo izmenično

Učinek:

1.To lahko izboljša microcirculation oči, odpravi utrujenost oči, obnovite elastičnost ciliary mišic, zavira visual šibkost, in imajo učinek, izboljšuje vid.

2.Izboljšanje nelagodje, ki je posledica prekomernega omotica, amnezija, anoreksija, itd., lajšanje migrenskih, neurasthenia, nespečnost in druge možganov utrujenost sindrom, in izboljšanje učinkovitosti dela.

3.To lahko pomagajo odpraviti očesne torbe, gube in temne kolobarje, spodbujajo presnovo in poveča gladkost in elastičnost kože okoli oči.

Uporaba:

Hladno stiskanje (dal oči masko v hladilniku in v hladilniku za 30-60 minut, ali v hladilniku za 15 minut)

Vroče stiskanje (postavite v vročo vodo za 2-5 minut in ga vzemite ven.Bolje je, da ne neposredno ne segrevajte v mikrovalovni pečici, da se prepreči pokanje.)

Čiščenje: čiščenje s toplo ali hladno vodo, nevtralno milo, ne pralni pranje, suho, čisto ali zvijajte

Paket vključuje:

3/4pcs * Ledena maska