Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

V primeru težav pri odpiranju in izpolnjevanju prijavnice si prosim na računalnik prenesite novejšo verzijo programa  "acrobat reader"
 Članstvo v društvu je prostovoljno.
Če želite postati naš član, vas prosimo, da izpolnite obrazca PRISTOPNA IZJAVA in
VPRAŠALNIK, ki se nanaša na osebo s posebno potrebo. Redni člani društva so osebe s cerebralno paralizo in drugimi invalidnostmi in njihovi zakoniti zastopniki. Člani so lahko tudi fizične osebe, ki na različne načine podpirajo delovanje našega društva.

Zahvaljujemo se vam za pomoč pri oblikovanju nove baze podatkov, katero bomo uporabili izključno za potrebe društva. Hkrati vas naprošamo, da v primeru kasnejših sprememb, sporočite nove podatke.

ČLANARINA je 9€/ osebo.
Po prejemu pristopne izjave in vprašalnika, vam bomo poslali plačilni nalog. Hvala.

pristopna izjava pristopna izjava
 Obrazec lahko izpolnite in ga pošljete v priponki ali preko aplikacije 'oddaj'.
Pridružite se nam
Člani društva lahko postanejo polnoletni državljani RS. Pod enakimi pogoji velja tudi za tujce
vprašalnik vprašalnik
Članstvo